HİZMETLERİMİZ

Hastane Bilgi Yönetimi ve Organizasyon Danışmanlığı


ESIM sadece yazılım satmaz. Ayrıca, bilgilerin kullanımı ve veri erişiminin gerçekleştirilmesi konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. Bu nedenle Hastane Bilgi Sistemi iş akışının ve hastane içindeki iş organizasyonlarının oluşturulmasında güvenilir bir kılavuzdur. Danışmanlar Uzman Ekibimiz hastanelerde HIS'in yönetimi konusunda yüksek düzeyde uzmanlık kazanmış profesyonellerden oluşmaktadır. Bir hastaneyi nasıl yöneteceklerini ve yatırımı yatırımcılar için nasıl karlı hale getireceklerini biliyorlar. HIMS Yazılım Çözümümüzü, deneyimli Danışmanlarımız aracılığıyla Mükemmel Yönetim desteği ile sunmak için büyük ölçekli HIMS projelerine özel olarak odaklandık.

 HMIS Bakım ve İşletme Hizmetleri

 

ESIM Yazılım, hastanelerin IT departmanlarında uzmanlaşmış deneyimli Bilgisayar ve Yazılım Mühendisleri ve Sistem Destek Ekibi ile ISO9001 / 2008 sertifikası için gerekli titiz standartları karşılayarak yüksek kalitede hizmet sunabilmektedir. Ürün ve hizmetlerini, en son teknoloji ile tanınan ve desteklenen yetkin bir kadro ile destekler. ISO9001 / 2008 Toplam Kalite Yönetimi ve müşteri memnuniyeti anketleri tarafından önerilen prosedürlerle bu personelin performansını izler ve ortaya çıkan sorunları ortadan kaldırır.Açık Kaynak Bulut Platformu HIS Çözümleri

Bulut hizmetleri, sağlık kuruluşlarının karmaşık sağlık hizmetleri IT çözümleri altyapılarını yönetmelerine yardımcı olurken, bilgisayar sunucularını korumak ve istemci tabanlı uygulamaları yerinde dağıtmakla ilişkili fiziksel alanı, kaynakları ve maliyetleri azaltır. Bulut Tabanlı Platform ile kuruluşlar, bilgi sistemleri için her zaman en güncel teknolojiyle çalıştıklarından emin olabilirler. Yazılım kurulumu, yükseltmeler ve yamalar ile ağ yapılandırması ve onarımları, perde arkasındaki Cloud Data Center IT uzmanları tarafından gerçekleştirilir, böylece hastane IT departmanları daha stratejik girişimlere odaklanabilir.

Bulut HIS hizmetlerini, talep arttıkça ölçeklendirilebilen Herhangi Bir Bulut Platformunda SaaS, IaaS olarak sunabiliriz.

 Cloud Platform Avantajları:

 

Bulut Ortamı Maliyeti:

 • Düşük ve öngörülebilir maliyet.
 • Hızlı yatırım geri dönüşü.
 • İK sorunlarının barındırılması.

Bulut ortamı yönetimi:

 • Bakım kolaylığı.
 • Kurulum kolaylığı.
 • Çok seviyeli koruma.
 • Süreklilik.
 • Gerektiği gibi büyütün veya küçültün.

Bulut Ortamı Verimliliği:

 • Son kullanıcılar için son güncellemeler.
 • İnternet üzerinden işbirliği.
 • Her yerden erişim.
 • Self servis tesisleri.


Yazılım İhracat Danışmanlığı Hizmetleri

ESİM Yazılım, farklı ülkelerde bir Yazılım Projeleri İhracat tecrübesi kazanmış ve CIS ve EMEA Bölge Pazarlarına girmek isteyen pazar bilgisi ile şirketlere danışabilmektedir. Ayrıntılı bir çalışmadan ve sonraki adımları yerine getirdikten sonra, üçüncü ülkelerdeki şirketlerin ihracat yeteneklerini uzmanlığımızla tam olarak öneriyor ve yönetiyoruz.
Harika olduğumuz birkaç şey

Pazar Yeri Değerlendirmesi

Hem küresel hem de Türk IT Yazılım Müşterileri, sektörün büyük resmini sağlamak için değerlendirilir. Şirket stratejileri geliştirilecek, şirket değerlendiricileri için stratejik çerçeve sağlayacak işletim modelleri ve iş modelleri belirlenir.


Karşılaştırma Şirket Değerlendirmesi

Hedef pazar ülkeleri, kilit başarı faktörlerine göre seçilir ve değerlendirilir.


İhracat satışlarını artırma

Şirkete özgü ve sektöre özgü faaliyetler derhal kurumsal strateji, go-market stratejisi, organizasyon, satışa yönelik itici güç ve satış yetenekleri alanında gerçekleşmelidir. kurumsal strateji, go-market stratejisi, organizasyon, satış itme ve satış yetenekleri teşvikleridir.ULUSAL SOSYAL GÜVENLİK SAĞLIK SİGORTASI İADE ÇERÇEVESİ PROJELERİNİN YÖNETİMİ

OTOMATIP sağlık bilgi sistemi ilk olarak sosyal sağlık sigortası geri ödeme altyapılarının ihtiyaçları için geliştirilmiştir.

OTOMATIP ayrıca, kamu geri ödeme politikalarıyla uyumlu elektronik tıbbi kayıtlarda kesintisiz bir süreklilik sağlayarak ulusal sağlık kayıtları modellerini pratik olarak kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Ortaklarımızla Ulusal Sağlık Sigortası Geri Ödeme Projelerinin altyapısını oluşturmak için proje yönetimi hizmetleri sunabiliriz.