Hakkımızda

Günümüzün hizmet ve rekabet koşullarında kalite yönetimini düşündüğümüzde, bunu teknoloji ve otomasyondan bağımsız olarak düşünmemeliyiz. Türk sağlık sektörüne sunulan çözümlerle, bilişim sektöründe yabancı ülkelerde edinilen deneyimler ışığında kurulan Esim Yazılım, çalışmalarını ileriye taşıyarak Avrupa'da hizmet vermeye ve Japonya'da Yazılım Proje Danışmanlığı'na yöneldi.

 

30 yılı aşkın tecrübesi ile Esim Yazılım, geleceğe yönelik .NET Web Tabanlı OTOMATIP Hastane Yönetim ve Bilgi Sistemi [HMIS] yazılımını geliştirmesiyle özellikle sağlık sektöründe uzmanlaşmış Türkiye'nin önde gelen yazılım şirketlerinden biri haline gelmiştir. geliştirdi.

 

Esim Yazılım'ın başarısının altında yatan, gelecek kuşakların teknolojilerini bugünden başlayarak uygulama yeteneği ve yenilikçi fikirlere verdiği değerdir. Bu nedenle, Esim Yazılım'ın Microsoft Visual Studio ve Team Foundation Server platformunda geliştirilen yazılım sistemini ve Microsoft'tan tekrar Başarı Hikayesi Ödülleri kazandıran Proje Yönetim Araçları'nı ihraç etmede başarılı olması tesadüf değildir.

 

ESIM, 22 yıldan beri Sağlık Sektöründe ISV olarak çalışmakta ve yıllar içinde birçok başarılı projeyi hayata geçirmektedir.

 

ESIM, Birinci-İkinci Basamak Kamu Hastaneleri ve entegre Hastane Bilgi Sistemi Yazılım uygulamalarında deneyim kazanmıştır. Ayrıca Yönlendirme ve Eğitim Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri, Özel Hastaneler HIS projeleri hizmetlerimiz kapsamında uygulanmaktadır. Ayrıca, ihtiyaç duyduğunuz kaliteyi ve desteği sağlamak için HP, Philips ve Microsoft gibi küresel liderlerle ortak olarak çalışıyoruz.

 

Web Tabanlı .NET teknolojimiz, bu alanda gerekli destek ve bilgi birikimine sahip e-sağlık projelerini gerçekleştirebilmemizi sağlıyor. En son geliştirilen sürümümüz Açık Kaynaklı Bulut Platformu, PPP Sağlık Kampüsleri gibi büyük ölçekli projeleri Yönetim düzeyinde uygulamak için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve performansı sağlayabilir. HIS IT Altyapısı ve hizmetlerinin maliyetlerini ulusal ölçekte azaltmaya çalışan Sağlık Bakanlığı IT Departmanları sunabiliriz.

 

Yenilikçi Odaklı bir şirket olarak, Philips tarafından üretilen ve kağıtsız sistemi tamamlayan Mobil Cihazlar ve Hasta Hastabaşı Multimedya Monitörü dokunmatik ekranlı PC'ye entegrasyonuyla kağıtsız ve tamamen dijital çalışan bir Hastane Bilgi Sistemi geliştirdik.

 

Ayrıca son 10 yılda devlet projelerinde deneyim kazanmış Türkiye'den güvenilir ortaklarla Ulusal e-Sağlık Ödeme Sistemleri entegrasyonu sağlayabiliyoruz.