20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


Hastane Yönetim Bilgi Sistemi Entegratörlüğü :
   Tüm Hastanenizin Yazılım ve Donanım olarak komple bir çözüm sunucu ile çalışmasını düşünüyorsanız bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz. En uygun donanımlar en son teknolojik gelişmeler takip edilerek en uygun fiyata sisteme entegre edilir ve yazılım ile entegrasyon kullandığımız en son gelişmiş teknolojiler sayesinde kısa sürede çözüm olarak size sunulur. 22 yıllık Hastane Bilgi Sistemi sektöründe uzmanlaşmış bir firma olmanın getirdiği tüm avantajlar bu çözümleri üretmekte kullanılır.


Hastane Bilgi Yönetim ve Organizasyon Danışmanlığı:
   Aslında biz sadece yazılım satan bir Firma değiliz. Hastane içinde bilgi akışlarının ve organizasyonun nasıl olacağı hakkında size çok güzel çözümler sunabiliriz. Bunun yanında deneyimli Tıp Doktorlarından oluşan bir danışman kadro ile Hastane Yönetimine yazılımın uygulanması konusunda destek verebilecek bir iş konsepti oluşturulmuştur. Bu iş konsepti kar ve zarar maliyet hesaplamalarının en randımanlı şekilde yapılabilmesi için yazılım kadrosu ile Hastane Yönetimi arasında köprü oluşturacak uzmanların ESİM Yazılım tarafından hizmet olarak sunulmasını içermektedir. Bu Uzman Kadro meslekte yeterliklerini kanıtlamış profesyonel bir ekipten oluşturulmuştur.


HYBS Bakım ve İşletmenlik Hizmetleri :
    Hastanelerin Bilgi İşlem Birimlerinde konularında uzman Bilgisayar Mühendisleri ve Sistem destek Uzmanları ile ISO9001 standardında bir hizmet almak istiyorsanız bu konuda bizimle görüşmenizi tavsiye ederiz. Tüm hastanenin Bakım ve İşletmenlik hizmetleri genellikle bu konuda hiçbir uzmanlığa sahip olmayan Güvenlik,Yemek,Temizlik firmaları tarafından Veri Elemanı ihalesi içeriğinde karşılanmakta ve alınan hizmetin kalitesi düşmektedir. Burada önemli olan hastanenin en önemli birimi olan Bilgi İşlem Biriminde konusunda uzman, firmamız tarafından sürekli Microsoft eğitimlerine gönderilerek son teknolojiler hakkında bilgilendirilen, yazılım destek ekibimiz tarafından sürekli desteklenen bir çekirdek ekibin çalışmasıdır. Bu ekiplerimizin performansları sürekli olarak ISO9001 Toplam Kalite Yönetimi prosedürlerine göre müşteri memnuniyet anketleri ile ölçülmekte ve varsa sorunlar en hızlı şekilde giderilmektedir.


PPP Şehir Hastaneleri Hizmetleri:
   PPP Şehir Hastaneleri projelerine tüm yazılım ve bilişim hizmetleri uluslararası dünya markaları ile bir konsorsiyum şeklinde verilmektedir. Özellikle bu projeler için geliştirmiş olduğumuz Bulut HBYS çözümümüz PPP hastanelerini merkezden erişilebilen tek bir yazılım ile yönetme imkanı sunmaktadır. Yöneticilerin hastanelerde toplanan verilere canlı erişimini sağlayan karar Destek Sistemi ile kar ve zarar maliyetlendirme çalışmaları yapmaları oldukça kolaylaşmakta ve bakım,lisanslama maliyetleri düşürülebilmektedir.


Esim yazılım bulut

Bulut HBYS ile elde edilen kazançlar şöyle sıralanabilir:
  • Birden fazla hastanenin aynı merkez üzerinden çalışması ile lisanslama maliyetlerinin düşmesi
  • Private, Hybrid ve Public Cloud seçeneklerinin entegre çalışabilmesi
  • Ölçeklenebilir büyüme ile esnek olarak ihtiyaç olduğunda merkezi donanımda eklemelerin yapılabilmesi
  • Yedeklemenin tek bir merkezde güvenli şekilde yapılması
  • Güvenliğin tek bir merkezden sağlanması ve hızla yeni kurulan merkezlere uygulanması
  • Her hastanede hizmet veren Bilgi İşlem Elemanlarında yapılacak olan tasarruf
  • Güncellemelerin tek bir merkezde ve web üzerinden anında yapılabilmesi
  • Her lokasyonda sunucu donanımları gerekmediği için donanım maliyetlerinin düşmesi
  • Gerektiğinde bulut hizmetleri veren sistemler üzerinden çalışabilecek yedek bir sistemin afet senaryosuna uygun olarak devreye alınabilmesi
  • Verilere canlı olarak tek bir merkezden aracısız erişebilme ve kar zarar maliyet hesaplarının mobil olarak internet üzerinden yapılabilmesi