20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


Microsoft “Yılın En Hızlı Gelişen ISV İŞ Ortağı “

~Microsoft Türkiye İş Ortakları toplantısı, 14 Ağustos 2007 Salı gecesi Esma Sultan Yalısı’nda yapılan “Microsoft Türkiye İş Ortakları Ödül Töreni” ile sona erdi. TBMM, bilişim sektörü, basın ve iş dünyasından temsilcilerin katıldığı gecede performanslarıyla dikkat çeken iş ortakları ödüllendirildi.

15 Ağustos 2007, İstanbul; Microsoft Türkiye’nin her mali yılı sonunda yaptığı olağan İş Ortakları Toplantısı’nın dokuzuncusu, 14 Ağustos 2007 akşamı Esma Sultan Yalısı’nda yapılan Ödül Töreni ile sona erdi. Geceye, Microsoft Türkiye’nin iş ortakları, iş dünyasının önde gelen isimleri, parlamenterler ve çok sayıda basın mensubu katıldı. Microsoft Türkiye iş ortaklarının Conrad Otel’de gün boyu süren çalışmaları ardından yapılan gecede performanslarıyla öne çıkan Microsoft Türkiye iş ortakları ödüllendirildi.

Microsoft Genel Müdürü Çağlayan Arkan,“Hedeflerimiz, Türkiye’nin her kesiminin bilgi odaklı yaşar, düşünür, çalışır hale gelmesi; Türkiye’nin tüm kurumlarında bilginin ve teknolojinin ön plana çıkması; ve Türkiye’nin eğitim, istihdam, sağlık ve benzeri sorunlarını bilişim sektörünün öncülüğünde çözebileceği gerçeğinin her kesimde benimsenmesidir.” Çağlayan Arkan konuşmasını, “Bizler Microsoft ekosistemi ve bilişim sektörü olarak, Türkiye’nin geleceğine damgamızı vuracağız” sözleriyle noktaladı.

Microsoft Türkiye İş Ortakları 2007 Ödül Töreni’nde toplam 39 ödül sahibini buldu. 14 kurumsal ödül kategorisinin yanı sıra 6 tane de özel ödül bulunuyor. Bu kategorilerde iş ortakları satış, ciro ve büyüme performanslarına göre değerlendiriliyor. Kategorilerin çeşitliliği ve kapsamı, Microsoft Türkiye İş Ortakları Ekosistemi’nin boyutları hakkında da fikir veriyor.

ESİM Yazılım Ltd.Şti. “Yılın En Hızlı Gelişen ISV İş Ortağı” Ödülünü alarak Türkiye’nin sayılı Bilişim Firmalarının arasında yer aldı. Yıl boyunca ortaya koyduğumuz performansın Microsoft tarafından ödüllendirilmesi bizi onurlandırmış olup bu performansı ortaya koyan tüm ekibimizin başarısını burdan bir kez daha kutluyoruz.