20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


Malezya’ya 10 milyon dolarlık yazılım ihracatı.

Özellikle Hastane Bilgi Yönetim Sistemleri (HBYS) ve Otomasyonu konusunda sektöründe pek çok ilke imza atan ve Microsoft’un 2007 yılı en iyi gelişen iş ortağı ve yazılım firması olarak ödüllendirdiği Esim Yazılım, bir ilki daha gerçekleştirerek Malezya’ya 10 milyon dolarlık OTOMATIP HBYS yazılımı ihracatı için anlaşma imzaladı.

  Bu yıl Abu Dhabi’de 27-29 Kasım tarihlerinde gerçekleştiren ve Genel Sekreterliğini MÜSİAD’ın yaptığı 11.Uluslararası İş Forumu (IBF) Toplantısı’nda imzalanan bu anlaşma, Malezya’nın yüksek teknoloji uygulamalarındaki başarısı dikkate aldığında;sadece Esim yazılım için değil, Türk yazılım sektörü açısından da yeni ufuklara işaret ediyor.

  Esim yazılım, son yıllarda özellikle yeni nesil teknolojilere yatırım yapan yenilikçi firma karakteriyle dikkat çekici başarılar sergiliyor ve bu başarısını yurt dışına da taşıma hazırlığı yapıyordu.

  Bu hedefin kısa zamanda ve görkemli bir adımla gerçeğe dönüşmesi aynı zamanda Esim Yazılım’ın kalite ve teknolojisinin uluslararası arenada da onaylanması anlamına geliyor. Konuyla ilgili bir basın açıklaması yapanEsim Yazılım şirket Başkanı Selahattin Esim “ Biz yurt dışına yazılım ihracatını bir şirket hedefinden öte bir misyon olarak ortaya koymuştuk. Gerek şahsım gerekse müthiş bir performans sergileyen ekibim, Türkiye’de bu beyin gücünün ve potansiyelin varlığına yürekten inanıyor ve bu idealin ilk fırsatta gerçekleşeceğinden hiç bir şüphe duymuyorduk. Bu, işimize - yüksek ahlak, yüksek teknoloji- prensibiyle yaklaşmamızın ve kendi potansiyelimize duyduğumuz inancın bir meyvesi “ dedi.

  Esim Yazılım’ın Web Tabanlı Hastane Yönetim Bilgi Sistemi olan OTOMATIP yazılımı özellikle %100 web tabanlı olması ve sunduğu sınırsız otomasyonla öne çıkıyor. Öte yandan kullanımının ve bakımının çok kolay bir yapıda olmasının yanısıra Hastane ve Sağlık Kuruluşlarınca sorunsuz ve çok hızlı bir geçiş imkanı sağlamasından ötürü tercih ediliyor.