20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


Dijital Pano ile hastanelerin her noktasında sürekli bilgi akışı.Doktorlar ve Hemşireler artık servislerde konumlandırılmış dokunmatik ekranlı dijital panolar ile tüm order girişlerini klavye kullanmadan parmak uçları ile yapabiliyorlar. Hasta bilgileri akıcı bir şekilde ekrandan takip edilebiliyor, geçmiş laboratuvar sonuçları parmaklarınızın ucunda sayfa sayfa görüntülenebiliyor.
Entegre Hemşire Çağrı sistemi ile servislerdeki tüm hastaların anında hemşirelere ulaşabilmesini sağlıyor. Hasta Yatakbaşı Monitörlerden bilgiler otomatik olarak ekranda hemşireler tarafından izlenebiliyor.
RFID Hasta Bilekliği ile hastaların hareketleri takip edilebiliyor ve servisi terk ettiklerinde sistem uyarı verebiliyor.
Dijital panolar aynı zamanda Kiosk görevinide görebiliyor. Hastane Bilgi Sisteminden otomatik aktarılan veriler dijital panolardan hastalara akıcı bir şekilde sunuluyor. Hasta bilgileri, hastane ile ilgili bilgiler, ameliyat ve doğum sonuçları,anlık ve acil bildiriler artık hasta yakınlarının bir adım uzağında ve tamamen dijital bir ortamda.