20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


OTOMATIP HBYS Web Tabanlı 4 Katmanlı Yazılım Teknolojisine geçti.


 

Esim Yazılım , Microsoft Entity Framework 4’e geçiş yaparak HBYS Yazılımının veritabanından bağımsız olarak çalışmasını  sağladı.  Hastanelerdeki mevcut veri tabanı lisansları böylelikle kullanılmaya devam edecek.  Herhangi bir veritabanı çözümü kullanılarak %100 Web Tabanlı OTOMATIP HBYS Yazılımı çalışıyor olacak.

Ayrıca yazılım geliştirme platformunda  4 katmanlı mimariye geçiş yaparak, yazılım süreçlerimizi daha hızlı yönetmeyi ve hızlı çözüm geliştirmeyi sağladık. Böylelikle yazılım geliştirme ortamını daha güvenli ve kolay yönetilebilir  bir yapıya kavuşturmuş  olduk. Test süreçlerini de yazılım geliştirme aşamasına ekleyerek kullanıcılara daha sorunsuz bir kullanım deneyimi yaşatmayı başardık.

Gerçek Web Tabanlı teknoloji ile mobil veri erişimi sınırsız olarak kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Nerede ve hangi ortamda olursanız olun artık yazılıma erişmeniz bir dokunuş kadar yakınınızda olacak. Kolay yönetilebilen veri senkronizasyonu, özel uygulamalara destek ise diğer artılar olarak öne çıkıyor.