20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


ESİM Yazılım Intel SPP Associate Software Partner oldu

ESİM Yazılım yine bir ilke imza atarak INTEL MCA için geliştirmiş olduğu çok özel yazılım ile Intel tarafından Software Partner Program çerçevesi içinde Associate Software Partner olarak tanındı.

  Yurtdışındaki INTEL tarafından sıkı bir şekilde başarıları takip edilen ESİM Yazılım geliştirmiş olduğu yazılım ile Dijital Hastane Konseptine uygun olarak kağıtsız sistem içinde kullanılacak Philips Cliniscape MCA için kullanıcıların klavyesiz dokunmatik ekranda hasta ile ilgili tüm işlemleri yapmasını dünya standardında sağlıyor.


Hasta Başında Kağıtsız Dijital Hastane Konsepti için tek ihtiyacınız....


Doktor ve Hemşirelerin kağıttan ve gereksiz zaman kaybından kurtulmaları tamamen mobil ve kullanımı kolay Hastane Bilgi Sistemi ile tam entegre çalışan Mobil Medikal Asistan ile bir gerçek oldu.

ESİM Yazılımın geliştirmiş olduğu ve Philips Cliniscape Mobil Medikal Asistan üzerinde çalışan kullanıcı dostu yazılım Kağıtsız Dijital Hastane Konseptine geçişi bir adımda gerçekleştiriyor.

Kablosuz ve tamamen mobil olarak her yerden hasta bilgilerine ulaşabilir ve hastanın yatağı başında tüm bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Hastanın tetkik sonuçlarını Mobil olmanın getirdiği rahatlık ile her yerden görebilirsiniz. 

Gelecek Nesil teknolojilere yatırım yapma konusunda lider olan INTEL’in geliştirmiş olduğu MCA teknolojisinden en yüksek verimi ESİM Yazılım donanımların tüm özelliklerini kullanarak ayrıca Distribütörü olduğu Philips Cliniscape MCA ile sağlıyor .

Maksimum verim ve performans ESIM Yazılım ve INTEL işbirliği ile şimdi elinizin altında....