20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


Gaziantep Çocuk Hastanesi PHILIPS Yatak Başı Monitor sistemini seçti.ESİM Yazılım’ın Türkiye Distribütörü olduğu Philips’in hastaneler için geliştirdiği en yeni ürün olan “CareServant”artık  Gaziantep  Çocuk Hastanesinde  Sağlık Sektörünün hizmetinde olacak.
Türkiye’de bir ilk olan “Hasta Yatak Başı Multimedyalı  Monitör  Sistemi” özellikle hastaların internete girmelerine, film izlemeye,TV izlemelerine ,radyo dinlemelerine, çocukların oyun oynamalarına ,hastanede sunulan hizmetler hakkında bilgi almalarına  imkan sağlıyarak hastaların hastanede yattıkları sürede hoşça vakit geçirmelerine olanak sağlıyor.
ESİM Yazılım tarafından üretilen ara yazılımla YatakBaşı Multimedyalı Monitör Sistemi, bir yandan hastası başındaki doktorun hasta kayıtlarına ve bilgilerine, laboratuar sonuçlarına, radyoloji raporlarına ve görüntülerine  dokunmatik ekrandan tek dokunuşla ulaşmasını temin ederken hastalıkla ilgili bilgilendirici video izlemelerini sağlıyor.
Yüksek Teknoloji ürünü olan Web Tabanlı OTOMATIP Ara Yüzü Yazılımı  mevcut HYBS yazılımları ile hangi marka olursa olsun tam entegre çalışabilen bir teknolojiye sahip olup,  “Dijital Hastane” konseptine geçiş için tüm