20 yıllık geçmişten, gelecek nesil teknolojilere...
Kullanımı Gayet Kolay...
Tıp Dünyasının Tercihi...
%100 Web Tabanlı
Bulut Teknolojisi ile Maliyetlerde Kazanç
Kullandığımız Teknolojiler


Azerbeycan’ın Merkezi Neftçiler Hastanesi üstün hizmetlerimizden dolayı firmamızı ödüllendirdi.Kardeş Ülke Azerbeycan’da gerçekleştirilmiş en büyük proje olan Merkezi Neftçiler Hastanesi Baş Direktörü Sayın Dr. Leyla Seyidbeyeva tarafından firmamıza üstün hizmetlerimize karşılık teşekkür edilerek ödül verilmiştir.

Azerbeycan’a vermiş olduğumuz öneme istinaden en gelişmiş teknolojileri kullanarak ülkenin sağlık sistemine katkıda bulunmayı öncelikli hedefleri arasına koyan firmamızın bu şekilde taltif edilmesi bizi son derece onurlandırmıştır.


Verilen hizmetlerde dürüstlük anlayışından ödün vermeden en doğru ve en güzeli sunma yolunda çalışan bizleri onurlandıran çok değerli Hastane İdaresine Azerbeycan’ın milli çalgılarının minyatürlerinden oluşan tablo hediyesi için buradan tekrar teşekkür ederiz. Bu ödülü şirketimizin giriş bölümünde sergilemek bizim için bir onur olacaktır. 

%100 Web Tabanlı ve Bulut Teknolojisine sahip yazılımımızın Türkiye’de dahi kullanamadığımız son teknolojileri içeren uygulamalarını Azerbeycan’da uygulayabilmiş olmamız gerçekten bir başarı öyküsüdür. Bir Türk atasözünde “ Mum dibine ışık vermez” deniyor, gerçektende dağın görkemini görmek için ona uzaktan bakmak gerekir. 

Hastanede başarılmış olan en önemli aşamalardan birisi tüm doktorların ve hemşirelerin veri girişlerini kendilerinin yapabiliyor olmalarıdır. Türkiye’de bile ancak marka olmuş özel hastanelerde görülebilen bu durum çok zor elde edilebilen bir aşamadır. Böylelikle kullanımı son derece kolay tamamen Azeri diline uyarlanmış kullanıcı dostu ekranlar ile tüm kullanıcılar veri girişlerini kolaylıkla yapabilmektedirler. Hastanede üç yıldır başarılı bir şekilde kullanılıp referans bir hastane konumuna getirdiğimiz Merkezi Neftçiler Hastanesinde aşağıdaki özellikler mevcuttur:

• Sınırsız kullanıcı lisansı ile artan kullanıcılara göre ek lisans maliyetinin olmaması
• WEB Tabanlı Yazılıma HTML5 ile geliştirilmiş olan arayüzler ile her türlü mobil cihazdan (iPad,Smartphone) ücretsiz bir şekilde herhangi bir kurulum yapılmadan bağlanabilmesi
• Tüm yazılımların fiyatı ekonomik olan tek bir sunucuda çalışıyor olması ve donanımlarda büyük tasarruf sağlanması
• Anında güncelleme ile tüm kullanıcıların uygulamayı hiçbir ek işlem yapmadan kullanabilmeleri
• Yazılımın tamamen Azeri diline en güzel grafiksel arayüzlerle uyarlanmış olması
• Azerbeycan sağlık mevzuatına tamamen uygun hale getirilmiş olması
• Bulut teknolojsine hazır olması
• Azerbeycan sigorta sistemine tamamen entegre olması
• Tüm sistemlere WEB Tabanlı yazılım üzerinden kolaylıkla bağlanabiliyor olması
• Maliyet analizlerinin online olarak Yönetime mobil cihazlar üzerinden aktarılması
• Stokların servisler bazında çok detaylı takip dilebilmesi